nauka jezykow online za darmo

Zwiększanie wartości dodanej

Czy wartość dodaną dla firmy? Nie wszyscy wartość dodaną do naszej firmy? Nieważne, czy jesteś pracownikiem, lub jeśli jesteś właścicielem własnej firmy, będzie żyć i aktywnie uczestniczy w procesie zwiększania wartości w firmie.

Czy sprawi, że klienci czują się zadowoleni, że się znamy? Chcą tylko robić interesy z tobą, ponieważ ich słuchać, są współczujący i skłonni pójść dalej, aby upewnić się, że dostajesz to, czego chcą. Być może słyszeliście, że rozmowy pump-up powiedzieć, że w podobny sposób - ale firma / biznes jest równoległa wielu poziomach, jak również.

Czy wartość dodaną w twojej rodzinie? Czy istnieje delikatna równowaga pomiędzy co dajesz w pracy, a następnie zajmuje się od "życia rodzinnego"? I robi swoje działania stanowić wartość dodaną dla społeczeństwa, do świata?

Jest lepiej, bo świat ma zdobyć naprawdę mały ostatnio. Świat jest e-mail z dala.

Jeśli firma chce pozostać w starym paradygmacie zrzędliwy szef, nieprzyjemnych telefonów obsługi klienta, zimne usług detalicznych, a następnie planuje się taping pudełka zamknięte i wyprowadzce. Istnieje biznesu wyrastają gdzie ludzie są znacznie bardziej zadowoleni z wyników swoich działań, a po przyjemnych dni, w rzeczywistości przyjemne dni w pracy. Współpracownicy, którzy są wzajemnie zachęcać, aby wspierać i współczujący. Do siebie, do wyższych-upy i niższych odpisów, a zwłaszcza klient / klientów.

Pracownicy, którzy są lepsze w tym pozytywnym nastawieniem zestaw umiejętności postępują, podczas gdy "pigułki i marynaty" znikają. "To znaczy, że muszę wszystko" szczęśliwy ", gdy jestem pracę?" Nie, to nie o to chodzi. To współczucie, że ma zamiar zrobić różnicę. Sieć osób dbających wzrośnie, i będzie jej częścią. Sieć będzie rosnąć. Twoja firma będzie się zmieniać. będzie dodać wartość dla firmy.

Ten artykuł jest inspirowany wielką książce Tim Sanders Love is the Killer App Three Rivers prasowej. Przeczytaj to!

Nels Jenstad uczy muzyki w szkołach publicznych i prywatnych oraz od 1 do 1 lekcji, profesjonalnie od 1989 roku wiedza w Teorii Muzyki, Kompozycji, a także technikę gitarze i pianinie. Wiele lat w wykonaniu i nagraniu studyjnym Jenstad został członkiem Amerykańskiego Stowarzyszenia Kompozytorów serwis laptopów reda autorów i wydawców od roku 1994. Obecnie uczy się w Irvine w Kalifornii w Music Center Jima, który jest w 30 najlepszych sklepach muzycznych w USA.

Artykuł dzięki: