nauka jezyka litewskiego online

nauka jezyka litewskiego online

znęcających zabaw dla dzieci dorastają. Stają się dorośli i choć niektóre z nich uda się zmienić ich sposób myślenia w odniesieniu do interakcji z resztą ludzkości, niektórzy nie, oni po prostu zmienić taktykę. Zachowanie Znęcanie się może wydawać się niewielki problem, gdy mamy dzieci przynoszą pistolety, noże i leków do szkoły i często jest odrzucona jako część dorastania , ale według statystyk Narodowego Zapobiegania Przestępczości Counsel jedno na czworo dzieci, którzy nękają będzie miał przestępcą rekord przed osiągnięciem wieku 30 lat.

Obecnie mamy nie tylko typowe dla dorosłych tyranem, zwykle "big harwestery" głośny i nieprzyjemny, ale mamy zbirów za kierownicą swojego samochodu, którzy myślą, że właścicielem drogi, mamy zbirów w Internecie i mamy zbirów w pracy. To miejsce pracy znęcających że chcę o tym mówić.

Czym właściwie jest tyranem pracy? Ważne jest, aby odróżnić zwykłego pracownika konfliktu i mobbingu w miejscu pracy. Tyranizowanie jest zdefiniowana jako powtarzające się, trwały, ciągłym zachowaniem w przeciwieństwie do pojedynczego aktu ujemnym i jest na ogół związane z równowagi sił między ofiarą i sprawcę, w której trzymany czuje się lub staje się czuć gorsze (Salin 2003).

Znęcanie nie powinien być mylony z twardą lub ścisłym stylu zarządzania. Przykłady zakładowych zachowań zastraszanie to cichy leczenia, rozpoczynając lub zachęcające pogłoski, osobisty atak życia danej osoby prywatne i / lub cech osobistych, nadmierną lub nieuzasadnioną krytykę, mikro zarządzania, wyzwiska takie jak wyzwiska, wstrzymanie pracy istotne informacje, wstrzymanie odpowiedzialności praca zastępując właściwą pracę z poniżającej pracy, ustawienie nierealistyczne cele i terminy.

Często zastraszanie w miejscu pracy nie jest inaczej niż gdziekolwiek indziej zastraszanie i obejmuje akty lub ustnych uwag, które mogłyby "psychicznie" ranią lub odizolowania osoby lub obejmować fizycznego kontaktu, takich jak pchanie lub rzucanie przedmiotów.

Artykuł dzięki: