nauka jezykow mateusz grzesiak

nauka jezykow mateusz grzesiak

Dokument, dokument, dokument! Zanotuj każdy incydent. Obejmują, czas, datę, podsumowanie incydentu oraz lista świadków.

Bądź gotów rozważyć swoje własne uczucia. Czy naprawdę jest ofiarą? Czy będąc zbyt wrażliwy?

nauka jezykow mateusz grzesiak

Podczas konfrontacji przez tyrana, nie kłócić. Pamiętaj, że ktoś musi być dorosły. Niech to będzie cię. Zachować spokój i utrzymywanie kontaktu wzrokowego, nie przekształcając go w "schodami w dół".nasza strona internetowa Powiedzieć coś w stylu: "Właśnie wyruszeniem możemy porozmawiać o tym jutro", jak odejdziesz. "Naprawdę? Tak myślisz? Hmmm ... może masz rację" znów kiedy odchodzisz. "Nie zgadzam się, ale możemy mówić o tym innym razem". Ważne jest, aby zachować spokój i profesjonalny, ale ważne jest też, aby odłączyć się od konfrontacji. Spróbuj i jedno i drugie. Pamiętaj, że nie mogą być świadkami, więc profesjonalną odpowiedź na jego / jej nieprofesjonalne zachowanie przeprowadzi dużej wagi. Na tej notatki, unikać bycia sam na sam z tyranem, jeśli jest to możliwe.

Starsi menedżerowie i nadzorcy powinni zająć zastraszanie w miejscu pracy tak samo, jak każdego innego zidentyfikowanego zagrożenia dla zdrowia lub bezpieczeństwa w miejscu pracy. Gdy tylko zostanie zidentyfikowany, stopień ryzyka należy ocenić, kontrolowane i sprawdzane w celu zapewnienia, że ??nie będzie się lub być w dalszym ciągu problem w środowisku pracy.

nauka jezykow mateusz grzesiak

Ocenę ryzyka w obrębie stanowiska pracy powinna również rozważyć ci pracodawcy, czy zastraszanie w miejscu pracy nie jest odpowiednio traktowane. Jest to proces czterech krokiem, że pracodawcy mogą korzystać, aby zminimalizować koszty bezpośrednie i pośrednie związane z zastraszanie w miejscu pracy i zapewnić, że zdrowie, bezpieczeństwo i dobro pracowników i związanych z nim ludzi nie są negatywnie dotknięte lub w inny sposób naruszona.

Identyfikowanie zagrożeń: To jest obowiązkiem pracodawcy w celu ustalenia, czy zastraszanie w miejscu pracy istnieje.

Artykuł dzięki: